Закрийте небо над Україною!

Закриття неба може врятувати життя дітей, жінок та літніх людей, які нині стають жертвами ворожих бомбардувань. Жителі Новодунаєвецької громади збирають підписи під зверненням до країн - членів НАТО. Люди просять закрити небо над Україною. Це має вберегти життя мирних жителів, які стають жертвами авіаційних і ракетних ударів з боку російських окупантів.

17:04 07.03.2022

Фермерів та інших громадян попереджає Кам'янець - Подільська окружна прокуратура

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура попереджає фермерів та інших громадян, що зайняття земельних ділянок шляхом їх обробітку та збору врожаю за відсутності законних підстав тягне за собою також і кримінальну відповідальність.

15:56 01.02.2022