Дата: від до Скинути

Оголошення  про намір зміни тарифу на послугу по збору та вивезенню твердих побутових відходів  Новодунаєвецької селищної ради

Оголошення про намір зміни тарифу на послугу по збору та вивезенню твердих побутових відходів Новодунаєвецької селищної ради

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послу, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної  позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130, КП  «Господар -ОТГ» Новодунаєвецької селищної ради повідомляє наступну інформацію:

13:29 24.09.2021

Оголошення   про намір зміни тарифу на послуги з  централізованого водопостачання та водовідведення КП  «Добробут- Водоканал»    Новодунаєвецької селищної ради

Оголошення  про намір зміни тарифу на послуги з  централізованого водопостачання та водовідведення КП  «Добробут- Водоканал»   Новодунаєвецької селищної ради

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послу, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної  позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130 ,

17:45 27.08.2021

За реагування Кам’янець-Подільської окружної  прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн

За реагування Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн

Під час судового розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн.

11:21 26.08.2021

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантних посад

20 серпня 2021 року відбувся другий та заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новодунаєвецької селищної ради. Перший етап проходив у вигляді письмого іспиту на знання законодавства у сфері освіти та вміння «розв’язати» ситуаційне завдання. За результатами письмого завдання кандидати показали високі знання в освітній галузі законодавства та були допущені до наступного етапу. Заключний етап полягав в представлені конкурсній комісії напрацьованого перспективного плану розвитку навчального закладу. Поряд з цим у членів конкурсної комісії була можливість задати конкурсантам запитання. За результатами двох етапів конкурсного відбору визначено переможця конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Дунаєвецької ЗОШ І – ІІІ ступенів – Колісник Володимир Володимирович.

11:21 25.08.2021